НАГРАЖДЕНИЯ
КОНСУЛЬТАЦИИ


Тексты поздравлений на украинском языке

Универсальные вставки для различных поздравленийВМЕСТО ПРЕДИСЛОВИЯ

Парад войск Пекинского гарнизона завершили "Железные розы"

 Торжественный марш "коробки" женского ополчения Пекина "Железные розы" (отдельный батальон в составе 352 чел. - Прим. Ю.Г.) завершил прохождение 14 пеших парадных расчетов по главной площади китайской столицы Тяньаньмэнь. Во главе расчета бодро чеканили шаг две студентки-фотомодели:  Чжао На  и  Чжан Сяофэй.

 

Пять тысяч солдат и офицеров приняли в четверг 1 октября 2009 г. участие в военном параде Пекинского гарнизона НОАК в ознаменование 60-летия образования КНР. Всего по площади Тяньаньмэнь - самой большой в мире - прошли три женских парадных расчета. Но, судя по особо бурным приветствиям зрителей, марш "Железных роз" стал одним из самых запоминающихся его моментов. Девушки — столичные студентки, учителя, социальные работники, сотрудники коммерческих компаний — шли в ярко-красных кителях и юбках под красными кожаными ремнями, в белых беретах и еще более ослепительно белых мягких хромовых сапогах. В руках они держали легкие автоматы "Тип 85".

Расчет женского ополчения Пекина впервые принял участие в военном параде по случаю годовщины образования КНР в 1958 году — тогда оно именовалось "Цветы ополчения". Под своим нынешним названием — "Железные розы" — это подразделение впервые прошло по площади Тяньаньмэнь торжественным маршем на параде 1984 года.

 

 

 


9 Мая

 

 

Дорогі ветерани Вел. Вітчизн. війни,

трудівники тилу та жителі   ...   !


 

Прийміть щирі вітання з нагоди 65-ї річниці Великої Перемоги – найвеличнішого свята нашого народу!

 

Саме стільки років відділяють нас від переможної весни 1945 року.

За цей час виросло не одне покоління під мирним небом. Але вшанування героїв незламної сили духу, захисників Вітчизни, які пройшли через горнило воєнного лихоліття, щоб вибороти свободу для себе та нащадків, було і назавжди залишиться нашим святим обов’язком.

Ми низько схиляємо голови перед воїнами, яким не судилося дожити до Великої Перемоги сорок п’ятого.

 

Ми вклоняємося сивочолим ветеранам, які залишаються для нас прикладом мужності, патріотизму та служіння Батьківщині.

Від усього серця висловлюю вам, солдати Перемоги, слова безмежної синівської вдячності за ратний подвиг, тяжку працю відновлення мирного життя повоєнних років.

 

Своїм героїчним минулим Ви заслужили гідні умови життя, спокійний забезпечений відпочинок, шану нащадків. Запевняю, що обласна виконавча влада  докладе всіх зусиль, щоб ви не залишилися наодинці зі своїми проблемами, щоб турбота про ветеранів війни була щоденною справою суспільства.

Бажаю міцного здоров’я, добрих і щасливих літ, добробуту та злагоди кожній родині, світлого та мирного неба над вашими оселями.

 

Бажаю міцного здоров’я, добрих і щасливих літ, добробуту та злагоди кожній родині, світлого та мирного неба над вашими оселями. І нехай у ці святкові дні скрізь лунають слова подяки ветеранам, згадують героїв, що віддали свої життя за свободу Вітчизни.

 

 

 Поздоровляю Вас і Ваш колектив із 65-літтям Великої Перемоги! Бажаю мирного неба, ясного сонця та всього самого найкращого! Нехай завжди оточує Вас  мир,  здоров'я  та  щастя!


Подвиг воїнів-переможців непідвладний часу, як і безмежна наша вдячність всім, хто відстояв нашу Батьківщину, виявив нездоланну мужність, стійкість і незламність духу. Саме ветеранам завдячуємо ми свободою та мирним небом, тим, що сьогодні можемо ростити дітей, обробляти лани,  посміхатися  сонцю.


Щиро бажаю Вам міцного здоров'я і довголіття, добра та радості, оптимізму й непохитної віри в те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим.

 

 

 

23 февраля

 

Дорогі ветерани! Шановні військовослужбовці!

Молоді запоріжці!

Сердечно вітаю з прийдешнім святом –

святом  військової  слави  та  доблесті!

 

 

Від імені облдержадміністрації висловлюю щирі слова подяки всім, хто присвятив своє життя захисту нашої Вітчизни, перш за все ветеранам Великої Вітчизняної війни.

З особливим почуттям гордості та поваги ми згадуємо сторінки Ваших перемог. Для нас назавжди кожен воїн, що боронив рідну землю, – Герой.

 

Хоробрість, відвага, стійкість і вірність священному військовому обов’язку, проявлені в ті часи, стали святими традиціями, які шануються і нині.

Глибоко переконаний, що солдати і офіцери, які сьогодні охороняють нашу країну, є гідними нащадками своїх батьків. Їх служіння всьому українському народу, не розподіляючи його за ідейними уподобаннями, – зразок справжнього патріотизму.

 

Висловлюю щирі вітання рідним та близьким військовослужбовців, які ділять з ними труднощі служби і які  є  їх  найміцнішою  опорою.

Вітаю зі святом всіх справжніх чоловіків – діяльних, сильних, які захищають від труднощів і негараздів свої сім’ї, несуть відповідальність за сьогодення і закладають міцний фундамент процвітання нашого краю. Впевнений, що спільними зусиллями ми забезпечимо стабільність в регіоні.

 

З особливою надією звертаюсь у цей день до молоді.  Ви краще за будь-кого розумієте необхідність та сутність реформ, ви – провідники всього нового в життя. Сучасні захисники Вітчизни охороняють рідну землю не лише зі зброєю в руках. Вони є активними учасниками всіх процесів, що відбуваються в  державі  (???)    (что за галиматья?! - Прим. Ю.Г.)


Із зацікавленістю і вдячністю відзначаю, що за останній час молоді люди проявляють більше зацікавленості і більше конструктивного бажання брати участь в управлінні і розвитку нашого регіону. Своєю небайдужістю і активними діями Ви наповнюєте реальним змістом слово „патріотизм”. Так тримати!

 

Шановні запоріжці! Шановні захисники Вітчизни! Від усієї душі бажаю Вам сил, доброго здоров’я, добробуту, енергії та успіхів! Хай щастить!

 

 

 

23 февраля

 

 В усі часи найшановнішою була професія – Батьківщину захищати!

У цей день ми вшановуємо військових усіх поколінь

 

День захисника Вітчизни – свято, яке увібрало в себе багаті славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців і визволителів рідної землі на всіх етапах її історії: ті, хто вів смертельний двобій із фашизмом, брав участь у локальних війнах і миротворчої діяльності.

                                        

 

 

День Збройних Сил України

 

Шановні солдати і матроси, офіцери, генерали і адмірали!

Приміть щирі вітання з Днем Збройних Сил України!


Збройні Сили України пройшли складний шлях становлення,  і ми віримо, що завдяки спільним зусиллям вона завжди буде національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.

 

Продовжуючи славетні традиції шефства над Збройними Силами, ми і надалі допомагатимемо  Вам у вирішенні нагальних питань і сподіваємось також на підтримку наших проектів.

 

Дорогі друзі, сердечно бажаю Вам подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності, мужності, сил і здоров’я. Миру, щастя і благополуччя родинам, добра та достатку вашим оселям.

Честь і слава Вам, захисники Вітчизни!


 

 У цей день ми вшановуємо усіх військових, які у лавах Збройних Сил України служать справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої  держави.

 

 Свято Збройних Сил України – це данина пам’яті тисячам воїнів, які загинули в битвах за свободу та незалежність України. Сьогодні ми вшановуємо мужність і відданість тих, хто відстояв Україну у воєнні роки, вітаємо всіх молодих захисників Вітчизни, які охороняють її волю і честь сьогодні, у мирний час та опановують нелегку майстерність військової справи!

 

Ваша любов до Батьківщини і вірність Присязі – запорука миру, спокою і щасливого  майбутнього нашого народу!

У цей святковий день бажаю вам богатирського здоров’я, надійного родинного тилу, подальших успіхів у вдосконаленні боєздатності Збройних Сил, миру і спокою на всій українській землі.

 

Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та святим обов’язком мужніх людей, справжніх патріотів своєї країни.

Цього урочистого дня ми низько схиляємо голови  перед подвигом тих, хто мужньо захищав українську землю  в роки воєнного лихоліття, хто жертвував власним життям заради нас. Висловлюю (висловлюємо) вдячність воїнам, які повсякденно зміцнюють обороноздатність держави, підвищують бойову готовність військових частин, сумлінно виконують свій професійний і громадянський обов’язок.

 

Нехай і надалі буде плідною ваша нелегка, але така необхідна Україні праця, ніколи не вичерпується сила вашого духу, відданість народові, енергія для здобутків і перемог, а ваші рідні та близькі будуть для вас надійним тилом і допомогою в службі.

 

У цей день ми вшановуємо всіх військових, які у лавах Збройних Сил України служать справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави.

 

Ми пишаємося працівниками вітчизняного оборонно-промислового комплексу, які  в нелегкі часи економічних негараздів створюють найкращі в світі зразки  озброєння,  боєприпасів  і  військової  техніки.

 

 

 

1  М а я

 

Шановні друзі!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди чудового свята –

Дня 1 Травня!

 

Із пробудженням природи, буянням квітів і садів приходить  до нас Першотравень. Для старших поколінь це свято солідарності трудящих, свято праці, миру і дружби.

У переважної більшості людей цей день символізує прихід весни, оновлення природи, прагнення до творчості  та нових звершень. Гасла Першотравня й сьогодні не втратили для людей своєї гостроти та значущості.

Тож щиро бажаю, щоб у ваших душах панував Мир, Праця була в радість, а Травень дарував любов та ласку!

 

 

 

День Конституції України

 

День прийняття основного Закону – це дата, коли Україна постала на світовій арені як правова держава. У цей день ми святкуємо початок історії сучасної незалежної України. Конституція закріплює суверенітет та цілісність держави, гарантує рівні права та свободи громадянам. І обов’язок кожного українця поважати Конституцію та дотримуватися її положень. Тільки так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як держави демократичної, рівноправної зі світовою спільнотою.

 

Прийняття сучасної Конституції України – приклад високої духовності нації, продовження прекрасних традицій і свідчення славетної історії.

І в подальшому авторитет України як правової держави тільки зміцнюватиметься, бо саме Конституцію покладено в основу програми розвитку держави Президентом України.

 

ЗІ  СВЯТОМ  ВАС!

 

 

28 червня ми відзначаємо 14-у річницю прийняття Конституції України. Чотирнадцять років тому наша Вітчизна зробила демократичний вибір на користь національного самовизначення, суверенітету і затвердження європейських стандартів життя. Кожен громадянин добре розуміє непересічне значення Основного Закону для розвитку держави, адже саме Конституція підтвердила  та  зміцнила  нашу  незалежність.

 

Сьогодні ми активно будуємо державу нового типу, налагоджуємо міжнародні зв’язки з іншими країнами. Україна цілеспрямовано йде обраним шляхом – шляхом розвитку демократії,  стабільної  економіки  та  тісної  співпраці  влади  і  народу.

Впевнений, що за вашої активної підтримки ми спільними зусиллями  збудуємо  заможну  і процвітаючу  Україну.

 

Відзначаючи цю дату, давайте пам’ятати про те, що тільки об’єднавши зусилля, тільки спільно можна побудувати сильну українську державу. Бажаю всім миру, благополуччя, щастя, добробуту, успіхів у  зміцненні  й розвитку  рідного  міста  та  всієї  країни. 

 

 

 


7 декабря  -  День місцевого самоврядування

 

 

Щиро вітаю вас із Днем місцевого самоврядування!

 

Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

Від усієї душі вітаю Вас із професійним святом!

 

Розвиток України як демократичної держави немислимий без дієздатного місцевого самоврядування. Адже саме воно гартує місцеву демократію – основу справжньої європейської держави.

 

Сьогодні ми стаємо свідками того, як зростає авторитет влади, у тому числі завдяки Вашій планомірній роботі. Ми розуміємо, що вирішення значної кількості проблем потребує серйозних капіталовкладень. Але водночас ви сьогодні маєте інший вагомий капітал – довіру людей. І дуже важливо виправдати цю довіру.

 

Тож нехай цей святковий день додасть вам натхнення і наполегливості у справах подальшого розвитку територіальної громад, відродження сіл і міст нашого регіону, укріплення авторитету нашої держави в європейські спільноті і всьому демократичному світі.

 

Маю надію, що ваша злагоджена робота (робота депутатського корпусу вашого району) дозволить успішно вирішувати важливі соціально-економічні та громадсько-політичні питання.

 

         Бажаю Вам міцного здоров’я, кипучої енергії, щастя, добра …

 

 


 

23 июня  –  День державної служби!


 

Шановні державні службовці!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем державної служби!

 

На вас покладена висока місія реалізації сучасної державної політики, спрямованої на забезпечення соціально-економічних, адміністративних, правових та духовних перетворень у суспільстві.

На плечах державних службовців – нелегка праця й величезна відповідальність. На вас (нас) громадяни дивляться як на представників держави, по діях кожного роблять висновки про владу в районі (області) і державу в цілому. Всі ми повинні працювати в єдиному напрямку за принципами служіння українському народу, соціальної справедливості, гласності, відданості справі, персональної відповідальності за виконання посадових  повноважень,  політичної  неупередженості.

Зичимо всім державним службовцям міцного здоров’я, благополуччя в родині, впевненості в завтрашньому дні. Бажаємо вам завжди бути на рівні вимог часу, а також натхнення, оптимізму, втілення всіх задумів і зусиль для економічного зростання району  (області),  держави  та  повної  довіри  до  нас  громадян.

 

 

 

 

День  Соборності  України

 

Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. Це величне свято є символом консолідації суспільства та втілення мрій про єдність всієї української землі, всього народу, всіх громадян країни і співвітчизників за кордоном. Цей день належить кожному з нас як історичний символ об’єднання України і водночас як загальний для всіх орієнтир майбутнього – саме суспільна, духовна і територіальна єдність України є найважливішою умовою для поступу та успіху нашої держави.

 

Розмаїття традицій, унікальність історичного досвіду кожного куточка України – це ознака духовного багатства нашої країни. Вказана риса стала основою для формування особливості, самобутності української нації.

Ми зобов’язані зробити висновки з уроків нашої історії та подбати про те, щоб Незалежність і Соборність завжди були невід’ємними атрибутами нашої держави.

 

У День Соборності України бажає вам наснаги, впевненості і мудрості у згуртуванні України навколо її великих національних цілей, що в новому часі творять величний і непорушний Собор  нашого народу і його держави. 

 

 

 

День  матері

(10  Мая)

 

Це свято є даниною глибокої поваги всього суспільства жінці-матері. Саме мати – найдорожча людська святиня і найвеличніше жіноче покликання. Скільки тепла, любові, турботи і самопожертви у маминому серці! До неї звертаємося подумки чи вочевидь, у хвилини доленосних рішень і вагомих звершень, у момент радості та печалі. І ніхто не радить краще, як вона.

Прийміть слова щирої вдячності, дорогі матері, міцного здоров’я, сімейного благополуччя, а також щасливої долі вашим дітям і онукам.

 

 

 

День міліції України

 

Шановні офіцери, генерали, співробітники

органів внутрішніх справ!

Дорогі ветерани!

 

Прийміть щирі слова вдячності за Вашу нелегку і небезпечну працю. Ваша щоденна робота пов’язана з величезним ризиком і відповідальністю, вимагає значних затрат сил і енергії.

Упевнений, Ваша компетентність, оперативність і мужність, відданість обов’язку і надалі надійно служитимуть гарантією безпеки наших громадян.

Це свято відзначають і Ваші сім’ї – ті люди, які хвилюються за Вас, які люблять Вас, вони є Вашим надійним тилом і завжди готові підтримати у важкі хвилини.

Тож нехай мир і спокій завжди будуть у Ваших родинах! Будьте здорові! Успішної служби та уважного ставлення з боку громадян, керівництва та держави.  

 

Співробітники органів внутрішніх справ демонструють високий професіоналізм та мужність, не шкодуючи сил і здоров’я, нерідко ризикуючи власним життям заради життя інших, сумлінно виконують свій громадянський обов’язок.

Переконані, що завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку суспільства працівники міліції з честю виконають поставлені завдання із зміцнення законності і правопорядку в Україні.

У цей день висловлюємо щиру вдячність всім співробітникам і ветеранам міліції за самовіддану працю, бажаємо і надалі мужності, витримки й наснаги. Нехай удача та професійні успіхи  будуть  вашими постійними  супутниками  у  житті.

Від щирого серця зичимо вам родинного добробуту, міцного здоров’я і щастя.

 

 

 

 

14 декабря 2010 г. –  День чествования  

участников ликвидации последствий аварии  

на Чернобыльской АЭС

 

... виповнюється 24 роки від моменту здачі в експлуатацію об’єкта „Укриття” – саркофагу, котрий убезпечує для світу радіоактивні відходи на аварійному реакторі Чорнобильської АЕС. Учасникам тих трагічних подій вдалося зробити неможливе – у рекордні терміни закрити зруйнований четвертий енергоблок бетонним коконом і зупинити подальше розповзання радіоактивного зараження.

 

Саме тому у день закінчення будівництва саркофагу в 1986 році над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС Україна на загальнодержавному рівні відзначає День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Кожного року ми повертаємося пам’яттю і серцем до незабутніх трагічних подій, щоб ще раз осягнути, кому зобов’язані мирним небом над головою, можливістю жити і ростити дітей та онуків.


Сьогодні в українців є нагода вкотре згадати поіменно і вшанувати світлу пам’ять загиблих та низько вклонитися героям, які поряд із нами. Від усього серця зичимо здоров’я, щастя, добробуту, миру та спокою вам і вашим родинам.

 

 


Чорнобиль,  26 квітня 1986 р.

 

Шановні медики – учасники ліквідації наслідків аварії

на Чорнобильській АЕС!

 

 

 День аварії на Чорн. АЕС 26 квітня 1986 року, в ліквідації наслідків якої ви особисто брали участь, є символом солідарності та нездоланності нашого народу, пам’яті і вшанування героїв, які врятували людей від техногенної катастрофи.

Нехай у людських серцях ніколи не згасає пам’ять про тих, хто здійснив величний подвиг в ім’я прийдешніх поколінь.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, добробуту, суспільної злагоди. Нехай віра у світле майбутнє підносить вас над буденними клопотами, додає сили.

 

 

26 квітня минає 25 років від дня однієї з найтрагічніших у світовій історії техногенних катастроф – аварії на Чорнобильській АЕС, адже вона й досі озивається в наших душах пекучим болем та стражданнями.

Чорнобиль продемонстрував могутність і безсилля людини водночас. Він довів, що людський розум має необмежені можливості, але лише за умови повної відповідальності за вчинки та дії кожного.

 

Сьогодні ми згадуємо наших героїв-рятівників, які першими задля збереження життя та здоров’я майбутніх поколінь жертовно кинулися   в бій з пекельним атомом. Ми не маємо права забувати їхній подвиг. Будьмо гідними їх, згадаймо імена загиблих. Шануймо тих, хто сьогодні серед нас. Наш святий обов’язок – оточити їх та їхніх близьких турботою та увагою, допомагати їм. Переконані, що наші серця ніколи не збідніють на добро та милосердя.

 

Схилімо голови перед пам’ятю тих, кого забрав Чорнобиль! Запалімо  свічки  біля  їхніх  могил.  Славимо  живих!

Нехай чергова річниця чорнобильського лиха тісніше об’єднає нас в ім’я продовження життя та розбудови нашої України. Бажаємо всім доброго здоров’я, сили духу, активності, родинного добробуту  та  впевненості  в  завтрашньому  дні.

 

 

 

 

П А С Х А

 

Прийміть найщиріші вітання

з Великим Днем

Світлого Христового Воскрєсіння!

 

 У житті кожного християнина Великдень – свято особливо шановане та величне. Й не тільки тому, що приходить воно  з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому,          що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри – над безнадією.

 

Великодні дні зазвичай спонукають по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще – бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного.

 

Від усього серця бажаю вам благодаті, добробуту, окриленого настрою, миру, злагоди та душевної величі. Нехай цей Великий День дарує всім вам щастя, здоров’я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день! Найщиріші вітання з нагоди найбільшого християнського свята Воскресіння Христового!

 

Нехай це велике свято принесе у ваші оселі радість та  надію,  благополуччя  та  взаєморозуміння.


 

З відчуттям глибокої радості та від щирого серця

поздоровляю вас

 

зі Світлим Христовим Воскресінням

–  Пасхою Господньою!

 

Бажаю вам виконання всіх ваших надій і благих починів, світла, добра й любові!

Світле Христове Воскресіння – це свято людинолюбства, коли  ми забуваємо про озлоблення в наших душах. Так зрадіємо світлим відчуттям, які прокидаються в нас.

 

Христос Воскрес!  Воистину Воскрес!   (рус.яз.) 

 

Христос Воскрєсє!

 

 

 


14 декабря 2010 г. –  День энергетика

 

Шановні працівники енергетичної галузі!

 

Прийміть щирі вітання

з нагоди професійного свята  –  Дня  енергетика!

 

Сьогодні стабільна робота енергетичного комплексу  є  запорукою  розвитку  нашого  міста. Енергетики Бердянщини мають на своєму рахунку безліч досягнень, і  головне з них – стабільне забезпечення електроенергією всіх міських  споживачів.  

 

Від вашого професіоналізму та сумління залежать стабільна робота економіки та якість побуту наших громадян. Адже щоденною працею ви вселяєте впевненість у тому,  що у наших оселях буде світло, тепло і затишно.

Час вимагає активного впровадження новітніх енергозберігаючих технологій та пристроїв, зміни психології споживачів енергетичної продукції. Сподіваюся, що ваші зусилля у цьому напрямку знайдуть розуміння і підтримку громади.

 

Щиро бажаємо вам, шановні енергетики, міцного здоров’я, щастя, добра, невичерпної життєвої наснаги  та  нових  трудових  здобутків.

 


 

14 декабря 2010 г. –  День адвокатуры

 

Головною метою вашої діяльності є дотримання і захист громадянських прав людини. На адвокатуру покладено відповідальне і благородне завдання – забезпечення реалізації гарантованого Конституцією України права кожного на захист від обвинувачення та отримання правової допомоги під час розгляду справ у судах та інших державних органах. Без захисту адвоката сьогодні неможливо вирішити більшість спорів, захистити інтереси, відстояти свої права.

Переконаний, що ваш професіоналізм, принципова громадянська позиція та бездоганна репутація є вагомим чинником  у  розбудові  демократичної  правової  держави.

 

 

 

26 січня  –  День працівників контрольно-ревізійної служби України

 

Здобутком Вашої служби завжди були і є люди, що в ній працюють – віддані, принципові і професійні фахівці, які здійснюють ревізії та перевірки фінансової діяльності, стану збереження грошових коштів і матеріальних цінностей, достовірності обліку та звітності.

 

Бажаю, щоб кожний фахівець служби пам’ятав, що надані широкі права контролю покладають на нього велику відповідальність за стан фінансової дисципліни в державі і місті.

Нехай злагода і достаток панують у ваших родинах.

Міцного здоров’я вам, щастя і добра!

.........................................................................................................

 

Важко переоцінити роль контрольно-ревізійного управління у забезпеченні функціонування правової демократичної держави з ринковою економікою. Ваша служба забезпечує реалізацію державної політики у сфері фінансового контролю за використанням підприємствами, установами і організаціями коштів бюджетів усіх рівнів та позабюджетних фондів, збереженням державного і комунального майна, веденням бухгалтерського обліку і фінансової звітності.

Від вашої енергії та наполегливості великою мірою залежить вирішення  важливих соціально-економічних завдань.

 

 

 

20 мая  –  День банковских работников Украины

 

Праця банківського працівника – це оперативність, високий рівень обслуговування клієнтів, внесок у забезпечення фінансової стабільності держави.

Це свято – доказ важливої ролі банківської системи та відзнака значного внеску працівників в розвиток економіки нашої держави, забезпечення її фінансової стабільності.

 

Сучасна інфраструктура банківської системи забезпечує обслуговування інноваційної діяльності виробників усіх галузей економіки, сприяє розвитку фінансового ринку.

Нехай ваш професіоналізм, абсолютна надійність і вірність зобов’язанням, уміння знаходити правильні  й нестандартні рішення в непростих ситуаціях, відкритість усьому новому будуть фундаментом вашого процвітання й успіху.     

 

Успішного бізнесу та добробуту!

 

 

 

День медичного працівника

 

Низький уклін та найкращі побажання всім, хто віддано служив і служить медицині, не шкодує сил для найсвятішої  справи збереження здоров’я та порятунку людського життя.

Нехай ваші професіоналізм, доброта і чуйність вселяють надію і впевненість у завтрашній день.

 

Нових  вам  досягнень  заради  життя  і  щастя  людей

...........................................

 

Ваша професія – відповідальна, жертовна і благородна. Ви допомагаєте з’явитися на світ, упродовж життя оберігаєте наше здоров’я, співпереживаючи і перебираючи на себе тягарі людського болю.

Кожен із вас – це людина великої сили духу, адже скільки потрібно мати мужності, впевненості і сили, щоб у важку хвилину подати людині надію, а часто навіть у найскладніших обставинах врятувати життя. Завдяки вашому чуйному серцю, вмілим рукам  і турботі людські страждання змінює радість, розпач переростає у  віру.   

 

Висловлюємо вам велику вдячність за високий професіоналізм, відповідальність, чуйність, турботу, любов і милосердя до людей. Хай багатими будуть літа вашої долі на погожі й теплі дні, а на душі хай завжди буде   сонячно   та   радісно   від   людської  вдячності.

 

 

 

Д е н ь    в л ю б л е н н ы х


(из моего письма в ОБЛГОСАДМИНИСТРАЦИЮ)

 

 Разрешите от всей души поздравить Вас с Днем Святого Валентина  –  днем  всех  влюбленных,  днем  Любви!

Неразгаданной остается тайна души, в которой неугасающим огнем горит это священное и непреодолимое чувство. Каждый из нас имеет свою неповторимую  историю  любви. Любовь есть та сила жизни, которая способна преодолеть любые преграды. Именно любовь дает нам воодушевление жить и созидать.    

 

Уверен, что этот праздник – самый нежный и романтичный – пробуждает в Вашем сердце,  ....  , нежный трепет и наполняет романтикой каждый миг Вашей жизни!

Я всегда помню Ваши добрые дела,   ...  .  Очень часто желаю Вам всего самого наилучшего.

Будьте счастливы в любви и жизни!

 

 

 

8   М а р т а

 

(Міжнародний   день  прав  жінок  та  миру)


От всей души поздравляю Вас с наступающим праздником весны – Международным женским днем 8 Марта! И хотя на улице еще не совсем весенняя погода, уверен, что Ваше юное сердце уже чувствует дыхание весны и наполнено нежным трепетом в предвкушении всего самого прекрасного на свете!

 

Замечательный праздник 8 Марта прежде всего дань уважения женщине – величайшей человеческой святыне! Именно ради женщин мы, мужчины, делаем все лучшее и великое.

 

Искренне желаю Вам, Юлия Михайловна, доброго здоровья, профессиональных достижений, оптимизма, неисчерпаемого вдохновения, воплощения в жизнь Ваших замыслов, всех земных благ, удачи во всем! Пусть каждый новый день дарит Вам все прелести жизни!

 

Еще желаю, чтобы в Ваших красивых глазах никогда не было печали, а певучая мелодия Вашего изумительного голоса всегда звучала радостно и счастливо, гармонично дополняя очаровательную улыбку.

 

Пусть Ваша жизнь, Юлия Михайловна, всегда будет как весеннее,  безоблачное  небо!

Мира и благоденствия Вам и Вашим близким!

.......................................................................................

 

 

Саме ви оточуєте близьких людей любов’ю та увагою, не зважаючи на численні турботи, пов’язані з роботою і родиною, даруєте їм спокій і щастя. Ви не забуваєте ділитися своїм теплом, підтримуючи добрим словом, надихаючи на подвиги, творчість, працю. Заради вас, в ім’я вашого щастя і любові відбуваються і великі  діяння, і великі справи.

 

Сьогодні ви берете активну участь у всіх сферах життя, здійснюєте вагомий внесок у соціально-економічний розвиток нашого регіону і всієї країни. Але в першу чергу ваш світлий образ завжди був символом домашнього вогнища, сімейного добробуту. Тому за всіх часів найтепліші і найласкавіші слова були присвячені саме жінці.

.......................................................................................Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже все найкраще,  що є  в нашому житті – щастя, радість, надія, кохання – пов’язане  з  жінкою! 

Без вас, дорогі дівчата, не було б стільки світла, любові і тепла. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних учинків і добрих справ.

 

У це прекрасне свято від усієї душі зичимо вам любові, добра, успіхів. Нехай вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог. Бажаємо вам міцного здоров’я, родинного затишку та справжнього  жіночого  щастя.

Будьте коханими і кохайте, а ми, чоловіки, робитимемо все, аби ви  почувалися  щасливими.

 

Командування  в/ч  А-4322

Управління військового коменданту   ...   гарнізону

 

 

Цього дня чоловіки з почуттям любові освідчуються своїм королевам у коханні і дарують їм квіти!

Я щиросердно вітаю всіх жінок зі святом Весни, Любові і Надії. Зичу вам добробуту ...

 

 

Отд. вставки  (8 Марта):

 

-     надеюсь, что новая весна принесет вам радость и успех  в  осуществлении  всех  ваших  желаний. Пусть улыбками, сияющими на ваших лицах, будет озарен каждый новый день, а ваша красота делает мир совершенным и удивительным;

-  вы, милые женщины, всегда вдохновляете мужчин на достижение великих целей и поддерживаете в тяжелую минуту;

-   все лучшее в мире ассоциируется с женским началом. Не случайно и праздник всех женщин отмечается в начале весны. Ведь наша жизнь согрета бесконечным теплом материнского сердца  и освещена любовью женщины.

 

Так пусть Международный женский день 8 Марта станет для ваших близких и дорогих людей еще одним поводом признаться вам в любви.

 

-  сегодня особенный день, когда все мужчины говорят вам спасибо за то, что вы есть! Благодаря вам мир вокруг нас преображается и становится прекрасным;

-    низкий поклон вам за мудрость и душевную щедрость! Спасибо за теплоту ваших рук и сияние глаз!

 

Пусть ваш дом будет наполнен уютом и гармонией, а сердце согрето теплом заботой и вниманием родных и близких!

 

Только вы освещаете наши сердца!

 

Здоровья, бодрости духа, удачи и счастья!

 

Поздравляю вас с первым весенним и самым любимым вашим праздником – Международным женским днем 8 Марта!

 

-   какая бы погода ни была в этот день, именно с праздника 8 Марта начинается весна – весна в природе, весна в наших сердцах;

-     каждую из вас природа одарила каким-то своим особенным шармом и обаянием, поэтому вы такие все разные и так непохожи друг на друга. Но в олдном все же нет отличия между вами   – в том, что каждый день дарите нам свою любовь, тепло, заботу и уют!

 

Спасибо за то, что нашу жизнь делаете еще насыщеннее, еще интереснее, а самое главное – придаете ей смысл.

 

 

Д Е В У Ш К Е    (по службе)

 

Под хрустальный перезвон весенней капели, в лучах яркого, волшебного солнца я шлю Вам поздравление с 


Пусть навсегда сохранится присущая только Вам доброта, обаяние,  красота,  нежность.

Желаю, что бы Вы каждый день слышали восхитительные, волнующие Ваше сердце слова.

 

 

 

6 июня  –  День журналиста Украины

 

Важко перелічити та переоцінити всі грані і всю важливість обраної вами справи, виміряти вплив преси на різні сторони суспільного буття. У ваших руках могутній інтелектуальний і технічний потенціал, від якого значною мірою залежить рівень духовності, освіченості, духовної свідомості.

Розуміємо, якою нелегкою і відповідальною є журналістська (ваша) праця,   а  тому  бажаємо редакційним колективам і надалі бути гідними та правдивими літописцями, множити творчі  здобутки  й  успіхи. 

З  нагоди  свята  бажаємо  вам ...

 

 

25 июня  –  День таможенной службы Украины

 

Митна служба є однією з головних служб держави, яка забезпечує економічний розвиток і стабільність, захист національних інтересів у боротьбі з правопорушниками, контрабандою та міжнародним тероризмом.

Митники – одні з найперших, хто представляє нашу державу, зустрічаючи іноземних гостей. Від вашої професійної підготовки та культури певною мірою залежить престиж і авторитет України.

 

Ви добре розумієте свою відповідальність, робите усе для того, щоб митна служба й надалі активно сприяла здійсненню економічної політики нашої Батьківщини та поповненню її державного бюджету.

У день професійного свята щиро бажаю ...

 

 

26 июня  –  День молоді

 

Молодь була й залишається найпрогресивнішою і найдемократичнішою частиною суспільства, яка здатна на рішучі реформаторські кроки. Вона уособлює сучасне і майбутнє будь-якої нації, будь-якого народу.

 

Юним властиво бачити майбутнє у світлих тонах, і вони мріють у прийдешнє. Адже саме у молоді роки людині вдається успішно вирішувати ті проблеми, які з плином часу здаються непоборними.

Вам, дорогі юнаки і дівчата, на долю випало почесне та складне завдання – будувати і розвивати свою державу, долучаючись до життєвого старшого покоління, готуватися до державотворення. За вами майбутнє, і воно буде таким, яким ви його збудуєте.

 

Зичимо вам на цьому шляху, юні друзі, щастя, здоров’я, добра й сонячного настрою. Нехай удача ніколи не зраджує вам у найкращих починаннях і особистих справах! Рівної дороги вам у житті, непорушного кохання, вірних друзів і здійснення мрій.        

 

 

День налоговой службы Украины 

 

Податкова служба є однією з головних служб держави, яка забезпечує економічний розвиток і стабільність,  ...  Від вашої енергії  та наполегливості великою мірою залежить наповнення державної казни, вирішення тих важливих соціально-економічних завдань, які стоять сьогодні перед нашою країною.

Віримо, що ваша сумлінна праця сприятиме утвердженню партнерських відносин із платниками податків, впровадженню сучасних ефективних методів господарювання, підвищенню добробуту наших громадян.

 

 

Международный день кооперации

 

Свою діяльністю ви ефективно сприяєте впровадженню економічних і соціальних реформ, розвиткові підприємницької ініціативи, задоволенню потреб людей у якісних товарах і послугах,  створюєте умови для підвищення добробуту населення.

Віримо, що великий професійний колектив кооператорів Бердянщини і надалі спрямовуватиме свої зусилля на примноження традицій кооперативного  руху.

 

 

31 июля  –  День работников торговли

 

 Приміть сердечні вітання та слова щирої подяки  за  вашу  працю.

Всі ви від продавця, кухаря, менеджера до генерального директора, керівника великого торгового комплексу чимало здійснюєте для формування економічного потенціалу України, налагодження та ефективного функціонування  сучасної системи торгівлі, створення і процвітання ваших закладів в умовах ринкової економіки.

Торгівля була і є дзеркалом економіки, а тому на вас покладені відповідальні завдання щодо поліпшення економічного  благополуччя  кожної  родини.

Бажаємо вам   

 

 

 

14 августа  –  День строителя

 

Шановні працівники та ветерани

будівельного комплексу області!

 

Приміть сердечні вітання та слова щирої подяки за  вашу  працю.

Ваша професія благородна і дуже відповідальна. Звання будівельника здавна овіяно народною шаною та великою позитивною силою. Підтвердженням її соціальної значущості служить те, що на міцних фундаментах, під дахами і в стінах, зведених вами, ми проводимо велику частину життя. Стан галузі залишається точним барометром економічного благополуччя. Саме ви реалізуєте найскладніші ідеї архітекторів, роблячи стиль наших міст динамічним, сучасним, зберігаючи їх унікальності та неповторності.  

 


День знаний

 

 Перше вересня – це велике свято всіх поколінь  –  День знань!

У цей знаменний день ми вшановуємо всіх викладачів шкіл, середніх і вищих навчальних закладів, усіх, хто має відношення до виховання й підготовки фахівців, які щоденно віддають свої знання, тепло та щирість сердець.

 

Це свято першокласників, які вперше відкривають для себе Країну знань, батьків, дідусів і бабусь, що прийшли  до школи зі своїми дітьми та онуками. Свято учнівської та студентської молоді, яка старанно й наполегливо здобуває знання, свято всіх військовослужбовців, які незалежно від звань  і  посад  вдень  та  вночі  опановують   науку   перемагати.


Це по праву свято всіх, хто навчався і навчає  зараз,  будь-то  учнів,  власних  дітей  або підлеглих    (для виступу).

 

 

4 сентября  –  День  предпринимателя

 

 Сьогодні підприємництво стало невід’ємною частиною економіки нашої держави та вносить вагомий внесок у її соціально-економічний розвиток. Професія підприємця  почесна  і  водночас  важка  й  відповідальна.

У Запорізькій області накопичено багатий досвід підприємницької діяльності, яка постійно вдосконалюється.

У день професійного свято зичимо всім підприємцям натхнення, безліч бізнес-ідей та успіхів у їх реалізації.  Нехай кожний новий день додає оптимізму, наповнюється радістю  та  любов’ю!

 


 

УНИВЕРСАЛЬНЫЕ  ВСТАВКИ   

 

Ви впевнено крокуєте конструктивним шляхом задля добра України, кожного її громадянина. Лише високопрофесійні та віддані справі люди з відкритим серцем і чистими помислами, патріотизмом та вірою у міцність державного устрою спроможні ефективно виконувати складні, але почесні завдання, покладені на вашу службу  –   ...


Вдячний вам за щоденну працю, сумлінність, порядність. Упевнений, що завдяки наполегливості, допомагаючи один одному, подолаємо усі негаразди. Це справа честі з численного (багатотисячного) колективу вашої  ...

 

Від імені облдержадміністрації висловлюю щирі слова подяки всім, хто присвятив своє життя  ... 

 

Нехай і надалі буде плідною ваша нелегка, але така необхідна Україні праця, ніколи не вичерпується сила вашого духу, відданість народові, енергія для здобутків і перемог. 

 

Сьогодні ми активно будуємо державу нового типу, налагоджуємо міжнародні зв’язки з іншими країнами. Україна цілеспрямовано йде обраним шляхом – шляхом розвитку             демократії,  стабільної  економіки  та  тісної  співпраці  влади  і  народу.

 

Впевнений, що за вашої активної підтримки ми спільними зусиллями  збудуємо  заможну  і  процвітаючу  Україну.

 

 Сьогодні стабільна робота  ...  є запорукою розвитку нашого  міста 

Від вашого професіоналізму та сумління залежать стабільна робота економіки та   ... (добробут  наших  громадян) 

 

Здобутком Вашої служби завжди були і є люди, що в ній працюють – віддані, принципові і професійні фахівці 

 

Від вашої енергії та наполегливості великою мірою залежить вирішення  важливих соціально-економічних завдань.

 

Ваш професіоналізм, принципова громадянська позиція та бездоганна репутація є вагомим чинником у розбудові  демократичної  правової  держави.

 

Від вашої енергії  та наполегливості великою мірою залежить наповнення державної казни, вирішення соціально-економічних завдань, які стоять сьогодні перед нашою країною.

 

Ви завжди працювали та працюєте для людей, вирішуєте питання сьогодення.

 

...  успіхів в ім’я нашої Батьківщини;

...  укріплення авторитету нашої держави в європейські спільноті  і  всьому  демократичному  світі;

 

...  злагоджена робота ...  дозволить успішно вирішувати важливі соціально-економічні та громадсько-політичні питання.

 

 Приміть сердечні вітання та слова щирої подяки за  вашу  працю.Обновлен 23 апр 2013. Создан 27 мар 2012  Комментарии       
Всего 1, последний 11 мес назад
Владислав 14 фев 2020 ответить
День Энергетика - 22 декабря!
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Мы полсвета прошагали!
Девушки-воины Украины


11111111


Три колонки
Девушки-воины России

Девушки-воины Украины

Девушки Военно-Морского Флота

Девушки-барабанщицы


Девушки-воины НОАК (КНР)

Девушки-воины BBC НОАК (КНР)

Девушки-бойцы КНА (КНДР)
Фотогалерея сайта

Видеоматериалы сайта


Военно-исторические документы

Штаты мотострелковых полков

Штаты артиллерии СВ и ВДВ

О службе солдат с в/образованием

ВС СССР на Украине в 1991 г.
Персональный сайт Гонтаря В.Ф., © 2012-2014
Тел.: +38 (099) 932-65-72. E-mail: оv-gonоtar.io.ua

WWW.ОV-GONTAR.IO.UA

Наша теъхника


РТВ ПВО ГСВГ Сайт-форум СГВ (админ - Эдуард Рачеев)

1

Back to TOP
Цвет ссылок

11111