НАГРАЖДЕНИЯ
КОНСУЛЬТАЦИИ


Как наградить безработного (для граждан Украины)

Наставление для граждан, желающих ЗАКОННО иметь наградыОт автора.

 

     Всего лишь за неполный год я очень многому научился в Интернете. В благодарность и сам хочу быть полезным людям. Читайте и пользуйтесь. Всем оптимизма, вдохновения и удачи!

 

 

Краткое наставление

для безработных граждан Украины,

желающих законно иметь награды:


     1.  Находите председателя садоводческого товарищества  (гаражного коператива).

 

   2. Сами печатаете КЛОПОТАННЯ и даете ему на подпись и оттиск печати товарищества (кооператива):

 

    1-й  вариант

    2.1.  Ставите ему магарыч или даете деньги на развитие чего угодно (приобретение новых книг по садоводству), предварительно написав заявление с просьбой принять материальную помощь, чтобы Вас не заподозрили в коррупции.

       

    2-й  вариант

    2.2.  За рюмкой чая подсовываете на подпись захмелевшему главному садоводу товарищества свое КЛОПОТАННЯ.  Даю голову на отсечение, что подобным "посадовцям" будет весьма лестно подписать подобный документ.

 

    3.  Созваниваетесь от имени члена правления (обязательно представляетесь) с должностными лицами наградного отдела (отдела кадров, отдела кадров и наград, сектора наград и т.п.) райгосадминистрации (горисполкома) и интересуетесь, когда наиболее удобно ДЛЯ НИХ будет рассмотрение Вашего клопотання.

 

    4.  Отправляете почтой оформленное КЛОПОТАННЯ вместе с СУПРОВІДНИМ ЛИСТОМ (образец ЛИСТА см. на моем сайте в документе "Награждение работника торговли в Украине") в райгосадминистрацию (горисполком). Потом снова созваниваетесь и выясняете порядок получения награды. По ходу диалога объявляете, что торжественное вручение высокой награды САМИ организуете у себя в товариществе - это всегда на руку кадровикам (отдельным пунктом любого решения о награждении предписывается именно ТОРЖЕСТВЕННОЕ вручение награды). 

 

  5. Грамота районной госадминистрации (горисполкома) открывает СТОЛБОВУЮ ДОРОГУ  К ДАЛЬНЕЙШИМ НАГРАЖДЕНИЯМ, ВПЛОТЬ ДО ГОСУДАРСТВЕННОЙ НАГРАДЫОРДЕНА (сейчас очень много и негосударствекнных наград, они скромно именуются знаками, но выглядят покруче иного ордена).

 

     6.  Желаю удачи!

 

 

Обычно КЛОПОТАННЯ печатают на фирменном бланке товарищества (кооператива), но большее доверие вызывает обыкновенный лист с угловым штампом и круглой печатью кооператива.


Исходящий номер и дата – обязательны!

 КЛОПОТАННЯ

про нагородження відзнакою

Хацапетівського міського голови – Грамотою міського голови

члена територіальної громади міста Хацапетівка

ЯШКА Петра Михайловича,  1965  р. н.,

українця, освіта вища, заступника голови правління

садово-городнього (гаражного) товариства  „Мрія”

 

 

    Яшко П.М. народився в м. Київ. У 1982-1984 роки проходив строкову військову службу у військах Київського військового округу. У 1990 році закінчив Київський державний університет, отримав спеціальність „Журналіст-міжнародник”. З 1990 року по 2009 рік працював літературним співробітником засобів масової інформації, викладачем середніх навчальних закладів  Міністерства  освіти  і  науки  України.

 

     Загальний  стаж  роботи  Яшка П.М.  станом  на   ...    складає  28  років.

 

   З 14.10.2009 р. обіймає посаду члена правління – заступника голови садово-городнього товариства „Мрія”. За цей час зарекомендував себе фахівцем із великим досвідом організаційної роботи, знанням чинного законодавства. До дорученої справи ставиться виключно відповідально та з ініціативою. У роботі завжди послідовний і самокритичний до її результатів. На високому професійному рівні організовує повсякденну діяльність товариства, правильно визначає  найбільш  актуальні  питання  й  головні  її  напрямки.

 

   Ефективно працює над втіленням у життя вимог Президента України та Уряду, визначених у Програмі економічних реформ на 2010-2014 роки „Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна влада”, щодо розбудови садово-городніх товариств з урахуванням сучасних тенденцій. Особливу увагу приділяє раціональному землекористуванню, охороні навколишнього природного середовища. Скоординовано вирішує питання розвитку і благоустрою товариства: займається модернізацією та  реконструкцією  існуючих  об’єктів  інфраструктури, будівництвом  нових.

 

  Запроваджує інноваційні технології з метою оптимального використання водних та енергоресурсів на присадибних ділянках членів товариства. Здійснює постійний дієвий контроль за дотриманням будівельних, санітарних, протипожежних норм і правил під час будівництва дачних і садових будинків з господарськими спорудами та будівлями.

 

     З осені 2010 року по теперішній час Яшком П.М. особисто організовано:    

(ТАК МНОГО НЕ ПИШИТЕ, ВЫБЕРИТЕ НЕСК. ПУНКТОВ)

 

-   постійний моніторинг звернень членів товариства з метою визначення  найбільш  проблемних  питань  та  їх  аналізу; 

 

-   проведення громадських робіт  щодо благоустрою товариства  (прибирання закріпленої території, косовиця трави, усунення  засмічень  водопровідних  мереж,  прочищення  зливових  водостоків  від  сміття);

 

-  охорону та збереження майна товариства в осінньо-зимовий період (спільний проект з Хацапетівським козацьким куренем Війська Київського Реєстрового); 

(УКАЖИТЕ КУРІНЬ С СОСЕДНЕГО РАЙОНА, КАЗАЧЬИХ ОРГАНИЗАЦИЙ СЕЙЧАС МНОГО)

 

-     грейдерування  150 м  дороги  з  подальшим  покриттям  зі  щебеню;

 

-  реконструкцію водопостачальної башти (часткова заміна насосного обладнання, ремонт електрообладнання, заміна заземлювальних пристроїв,  усунення  нещільності  труб);

 

-  ремонт на даху будівлі правління шиферної покрівлі із заміною 30% загальної  площі  покриття.   

 

    Яшко П.М. активно співпрацює із засобами масової інформації. За І півріччя 2011 року оприлюднив у центральних, регіональних і міських ЗМІ, мережі Інтернет 7 інформаційно-аналітичних матеріалів з питань реалізації державної політики на місцевому рівні щодо перебудови діяльності об’єднань  громадян, зокрема, садово-городніх товариств, їх взаємовідносин із владними структурами й органами самоорганізації населення, збільшення внеску СГТ (пишите "СГТ", чтобы не было тавтологии) в економіку регіону, створення привабливих умов і залучення інвестицій для поширення на Хацапетівщині „зеленого” туризму, популяризації Хацапетівки як міста-курорту на всеукраїнському рівні. Водночас пропагує передовий український досвід приватного сільськогосподарського виробництва, а саме: застосування біологічних засобів захисту рослин з метою підтримки екологічної безпеки плодово-ягідних  та  овочевих  культур.

 

    Під час роботи з відвідувачами виявляє високий професіоналізм, розвинені комунікативні навички, надає змістовні та обґрунтовані консультації. Установлює з ними довірчі стосунки, які будує на засадах поваги до особистості, пошуку індивідуального підходу щодо ефективного вирішення  проблем  кожного.             

 

     Всебічно розвиває довіру у членів товариства до органів державної влади й органів місцевого самоврядування міста Хацапетівка.

 

      Виконання посадових обов’язків Яшком П.М., його активна життєва позиція та відношення до праці, багатий трудовий досвід служить яскравим  прикладом  колективу товариства.

 

    Враховуючи результативну трудову діяльність Яшка П.М., яка сприяє виконанню програм соціально-економічного  розвитку  громади  міста Хацапетівка,  садово-городнє товариство „Мрія” порушує клопотання про його нагородження відзнакою міського голови – Грамотою міського голови з формулюванням „За багаторічну сумлінну працю, досягнення у професійній діяльності та з нагоди Дня   ...  ”  

(ПОСМОТРИТЕ ПРАЗДНИКИ В КАЛЕНДАРЕ)

 

        Клопотання затверджено загальними зборами товариства.                    

        Підстава:   протокол  від    „  10  ”   червня    2012 р.   № 6.

 

        Яшка П.М.  попередньо  нагороджено:

        1.   

        2.

(впишите пару Почетных грамот, укажите: кем выданы, дату и номер приказа)

 

 

Голова    ...    товариства                              підпис                                ПІБ 

ОТТИСК ПЕЧАТИ

------------------------------------------------------------------------

                                                                   125 мм


 

P.S. Клопотання про нагородження (от Грамоты до ордена) порушують перед  ...   керівні органи творчих спілок, товариств, об'єднань громадян, підприємства,  установи, організації, які є юридичними особами, незалежно від форми власності та господарювання.

 

(ЭТО АКСИОМА НАШЕГО ДЕМОКРАТИЧЕСКОГО ГОСУДАРСТВА.

ТАКОЕ ПОЛОЖЕНИЕ ПРОПИСАНО В РЕШЕНИЯХ ВСЕХ ОРГАНОВ ВЛАСТИ)Обновлен 28 июл 2012. Создан 28 мар 2012  Комментарии       
Всего 2, последний 8 лет назад
NN 29 мар 2012 ответить
Круто!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! а потом еще и в президенті
Гость 17 апр 2012 ответить
А медаль можно получить таким способом? И еще - а для пенсионеров этот способ подходит?
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Мы полсвета прошагали!
Девушки-воины Украины


11111111


Три колонки
Девушки-воины России

Девушки-воины Украины

Девушки Военно-Морского Флота

Девушки-барабанщицы


Девушки-воины НОАК (КНР)

Девушки-воины BBC НОАК (КНР)

Девушки-бойцы КНА (КНДР)
Фотогалерея сайта

Видеоматериалы сайта


Военно-исторические документы

Штаты мотострелковых полков

Штаты артиллерии СВ и ВДВ

О службе солдат с в/образованием

ВС СССР на Украине в 1991 г.
Персональный сайт Гонтаря В.Ф., © 2012-2014
Тел.: +38 (099) 932-65-72. E-mail: оv-gonоtar.io.ua

WWW.ОV-GONTAR.IO.UA

Наша теъхника


РТВ ПВО ГСВГ Сайт-форум СГВ (админ - Эдуард Рачеев)

1

Back to TOP
Цвет ссылок

11111