НАГРАЖДЕНИЯ
КОНСУЛЬТАЦИИ


Награждение врача (для граждан Украины)

КЛОПОТАННЯ (ХОДАТАЙСТВО)КЛОПОТАННЯ
про нагородження відзнакою
Жовтневої районної державної адміністрації м. Харків –
Грамотою  райдержадміністрації
члена територіальної громади Жовтневого району
Букаш Олени Леонідівни, 1965 р. н., освіта вища медична,
лікаря-педіатра вищої категорії
відділкової клінічної лікарні на станції „Харків-2”

 

 

    Адміністрація відділкової лікарні на станції „Харків-2” порушує клопотання перед Жовтневою районною державною адміністрацією міста Харків про нагородження лікаря-педіатра дільничного Букаш Олени Леонідівни Грамотою райдержадміністрації з формулюванням  „За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 20-ї річниці незалежності України ”.
   Букаш О.Л. народилася в м. Хацапетівка Хацапетівської області. У 1983 році закінчила Хацапетівське медичне училище. З 1983 по 1986 роки працювала на посаді медичної сестри інфекційного відділення патології новонароджених Хацапетівської ЦРЛ. У 1992 році закінчила Запорізький медичний інститут. З 1992 по 1994 роки проходила інтернатуру на базі 3-ї дитячої лікарні м. Харків. З 1994 року займає посаду лікаря-педіатра дільничного відділкової клінічної лікарні на станції „Харків-2”.
     Загальний стаж роботи на посадах лікаря станом на 12.06.2011 року – 19  років.
   До дорученої справи ставиться виключно відповідально та з ініціативою. У роботі завжди послідовна та самокритична до її результатів. Регулярно працює над підвищенням особистої фахової  кваліфікації  та  професійним  самовдосконаленням.
   Своєю повсякденною діяльністю Букаш О.Л. втілює в життя вимоги Президента України та Уряду, визначених у Програмі економічних реформ на 2010-2014 роки „Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна влада”. На високому професійному рівні організовує свою роботу та підлеглого середнього медичного персоналу, правильно визначає найбільш актуальні питання й головні напрямки роботи.
   У рамках реалізації вказаної Програми здійснює вагомий особистий внесок у процеси реформування й розбудови сучасного лікувального закладу з урахуванням інноваційних світових тенденцій: акцентує зусилля на попереджувально-профілактичній роботі, зокрема, щорічне збільшення рівня іммунізації, особливу увагу приділяє підвищенню якості проведення диспансеризації при суворому дотриманні її термінів, що сприяє профілактиці загальної захворюваності дітей усіх вікових груп і надає можливість діагностувати патології на ранніх стадіях у дітей молодшого віку.
   Під час роботи з відвідувачами поліклініки виявляє високий професіоналізм і розвинені комунікативні навички. Завжди встановлює з ними глибокі емоційні, довірчі стосунки, які будує на засадах поваги до особистості, пошуку індивідуального підходу щодо ефективного вирішення проблем кожного шляхом взаєморозуміння між пацієнтом і  лікарем. 
   У рамках загальнополіклінічних заходів Букаш О.Л. проводить значний обсяг санітарно-просвітницької роботи з метою поширення медичних знань серед різних верств населення територіальної громади Жовтневого району. Пропагує здоровий спосіб життя, виховує в батьківській громадськості негативне ставлення до алкогольних напоїв, наркотичних і психотропних речовин.  
    Постійно налагоджує дієві взаємозв’язки з установами територіальної медицини та медичної кооперації з організаціями й підприємствами всіх форм власності. При опрацюванні вказаних завдань їй властивий попередній ретельний розрахунок і творчий аналітичний підхід (для руководящего состава. - Прим. Ю.Г.).
    Всебічно сприяє розвитку довіри до органів державної влади й органів місцевого самоврядування. Бере активну участь у  громадському  житті  трудового  колективу.
   Завдяки наполегливій праці Букаш  О.Л. за останні два роки на ввіреній їй дільниці забезпечено зменшення дитячої захворюваності в 1,3 рази.
     Самовіддана праця й активна життєва позиція Букаш  О.Л., її високий професіоналізм і багатий трудовий досвід слугує яскравим прикладом молодим співробітникам лікарні. За сумлінне виконання посадових обов’язків і професійні досягнення має відомчі заохочення:

 

     1.

     2.

     3.Головний лікар
...    ...    ...                                                підпис                                      ПІБОбновлен 13 сен 2012. Создан 30 мар 2012  Комментарии       
Всего 2, последний 7 лет назад
Подруга Гиппократа 23 июн 2012 ответить
Можно было бы дополнить идиллический портрет доктора Букаш : проводит занятия в Школе будущих матерей на базе женской консультации и в Школе матерей на своем участке детской поликлиники; благодаря ее кипучей деятельности улучшилось диспансерное наблюдение и качество оздоровления детей из "группы риска"; повысился индекс здоровья с 29% до 32%... Надеюсь, доктора Букаш в конце-концов наградят каким-нибудь симпатичным орденом!
yv-gontar 25 июн 2012 ответить
Стиль Вашего изложения, милая Подруга Гиппократа, создает в воображении исключительную нежность и очарование!
По существу Вашего дополнения - море благодарности за подсказку!
Также сообщаю: по НЕИЗМЕНЯЕМОМУ ТЕКСТУ данного представления, написанного мною под конкретный заказ, на сегодняшний день, 23.06.2012, получены следующие награды:
а) Грамота райгосадминистрации;
б) Почетная грамота управления здравоохранения облгосадминистрации;
в) Грамота областного совета.
По истечении временных промежутков, определяемых Положениями о конкретных наградах, возможно получение следующих символов трудовой доблести, а именно:
а) Почетная грамота областного совета (вместе с Почетной грамотой вручается НАГРУДНЫЙ ЗНАК);
б) Почетные знаки Министерства здравоохранения Украины;
в) медали городские и областные.
Всего Вам самого хорошего!
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Мы полсвета прошагали!
Девушки-воины Украины


11111111


Три колонки
Девушки-воины России

Девушки-воины Украины

Девушки Военно-Морского Флота

Девушки-барабанщицы


Девушки-воины НОАК (КНР)

Девушки-воины BBC НОАК (КНР)

Девушки-бойцы КНА (КНДР)
Фотогалерея сайта

Видеоматериалы сайта


Военно-исторические документы

Штаты мотострелковых полков

Штаты артиллерии СВ и ВДВ

О службе солдат с в/образованием

ВС СССР на Украине в 1991 г.
Персональный сайт Гонтаря В.Ф., © 2012-2014
Тел.: +38 (099) 932-65-72. E-mail: оv-gonоtar.io.ua

WWW.ОV-GONTAR.IO.UA

Наша теъхника


РТВ ПВО ГСВГ Сайт-форум СГВ (админ - Эдуард Рачеев)

1

Back to TOP
Цвет ссылок

11111