НАГРАЖДЕНИЯ
КОНСУЛЬТАЦИИ


Награждение работника производственной сферы (для граждан Украины)

КЛОПОТАННЯ (ХОДАТАЙСТВО)КЛОПОТАННЯ

про нагородження відзнакою

Хацапетівського міського голови -

медаллю "За розвиток міста Хацапетівка" ІІІ ступеня

члена територіальної громади міста Хацапетівка

Кутахової Олени Володимирівни, 1972 р.н., освіта вища,

головного технолога Хацапетівського консервного заводу

 

(для получения городской медали необходимы, кроме ведомственных отличий,

Грамота и Почетная грамота городского головы

 

 

   Кутахова О.В. народилася в м. Київ. У 1991 році закінчила Мелітопольський машинобудівний технікум і розпочала трудову діяльність на робітничих посадах. Без відриву від виробництва в 1997 році закінчила Київський національний університет харчових технологій. З 1998 року працює на керівних посадах в агропереробному секторі народного господарства. 

 

    Загальний стаж роботи станом на 27.05.2012 року  –  20  років.

 

   З березня 2002 року обіймає посаду головного технолога Мелітопольського консервного заводу. До дорученої справи ставиться виключно відповідально та з ініціативою. У роботі завжди послідовна й самокритична до її результатів. Регулярно працює над підвищенням особистої фахової кваліфікації та професійним самовдосконаленням.

 

    У своїй повсякденній діяльності ефективно працює над втіленням у життя вимог Президента України та Уряду, визначених у Програмі економічних реформ на 2010-2014 роки „Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна влада”. На високому професійному рівні орієнтує довірений їй персонал виробничих підрозділів на виконання поставлених державою завдань. Добре організовує свою роботу та підлеглих, правильно визначає найбільш актуальні питання й головні напрямки роботи, використовує провідні новітні технології з метою оптимізації процесу прийняття рішень.

 

   У рамках реалізації зазначеної Програми здійснює вагомий особистий внесок у процеси реформування й розбудови сучасного агропереробного підприємства з урахуванням інноваційних світових тенденцій: запроваджує поетапну модернізацію виробничих потужностей з метою раціонального використання ресурсів і практичного втілення енергозберігаючих технологій, передовий досвід організації роботи підлеглих. Особливу увагу приділяє підвищенню якості виготовлюваної продукції при суворому дотриманні вимог чинного  держстандарту.

 

    Постійно налагоджує ефективні стосунки з органами державної влади й органами місцевого самоврядування м.  Мелітополь і Мелітопольського району, різногалузеві взаємозв’язки виробничої кооперації з організаціями та  підприємствами  всіх  форм  власності. При опрацюванні вказаних завдань їй властивий попередній ретельний розрахунок і творчий аналітичний підхід.

 

    Завдяки наполегливій праці Кутахової О.В. за останні три роки забезпечено нарощування обсягів виробництва та продуктивності праці, розширення географії збуту готової продукції, зменшення невиробничих витрат, що сприяло зростанню прибутковості підприємства в цілому.

 

     Всебічно сприяє розвитку довіри в підлеглого особового складу до органів  міської  виконавчої  влади  й  органів  місцевого  самоврядування, виховує непохитну віру в міцність державного устрою України. Бере активну участь у громадському житті трудового  колективу. Самовіддана праця й активна життєва позиція Кутахової  О.В., її високий  професіоналізм і багатий трудовий досвід слугує яскравим прикладом молодим працівникам заводу.                                                        

    За  сумлінне  виконання  посадових  обов’язків  і  професійні  досягнення  Алтахову О.В. попередньо нагороджено:

 

      1.

      2.

      3.

      4.

 

 

Генеральний директор

...   ...   ...                                                    підпис                                 ПІБОбновлен 01 ноя 2012. Создан 08 июн 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Мы полсвета прошагали!
Девушки-воины Украины


11111111


Три колонки
Девушки-воины России

Девушки-воины Украины

Девушки Военно-Морского Флота

Девушки-барабанщицы


Девушки-воины НОАК (КНР)

Девушки-воины BBC НОАК (КНР)

Девушки-бойцы КНА (КНДР)
Фотогалерея сайта

Видеоматериалы сайта


Военно-исторические документы

Штаты мотострелковых полков

Штаты артиллерии СВ и ВДВ

О службе солдат с в/образованием

ВС СССР на Украине в 1991 г.
Персональный сайт Гонтаря В.Ф., © 2012-2014
Тел.: +38 (099) 932-65-72. E-mail: оv-gonоtar.io.ua

WWW.ОV-GONTAR.IO.UA

Наша теъхника


РТВ ПВО ГСВГ Сайт-форум СГВ (админ - Эдуард Рачеев)

1

Back to TOP
Цвет ссылок

11111