НАГРАЖДЕНИЯ
КОНСУЛЬТАЦИИ


Награждение должностного лица казачества Украины

ПОДАННЯ (Почетная грамота управления облгосадминистрации)ПОДАННЯ
щодо нагородження Почесною грамотою
управління у справах сім'ї, молоді та спорту
Запорізької обласної державної адміністрації
Косенко Максима Олексійовича, 1957 р. н., освіта вища,
головного отаману Хацапетівського козацького куріня
Війська Запорозького Низового, полковника козацтва

 

   Косенко М.О. народився в м. Київ. У 1979 році закінчив Дніпропетровський інженерно-будівельний інститут. У 1979-1997 роках проходив службу у Збройних Силах, з 1997 року працює на інженерно-технічних посадах у народному господарстві.

   З 1999 року перебуває в лавах українського козацтва. За вказаний період показав себе виключно дисциплінованим і наполегливим офіцером козацтва, який має величезний потенціал ґрунтовної теоретичної підготовки, практичного досвіду роботи з різних напрямків, спроможним особисто сприяти подальшому розвитку та зміцненню української державності.

    З липня 2009 року очолює Хацапетівський козацький курінь Війська  Запорозького Низового. Завжди добре організовує ввірені йому підрозділи на виконання повсякденних завдань служби, правильно визначає найбільш актуальні питання та головні напрямки діяльності. У роботі послідовний і самокритично відноситься до її результатів.

    Керуючись Указами Президента України від 04.01.1995 № 14/95 "Про відродження історико-культурних та господарських традицій Українського козацтва", від 04.05.2007 № 378/2007 "Про заходи з підтримки розвитку Українського козацтва", на виконання Програми підтримки розвитку козацтва в Запорізькій області, затвердженої рішенням другої сесії  Запорізької обласної ради VІ скликання від 23.12.2010, ефективно працює з питань реформування та розбудови українського козацтва, які, насамперед, передбачають підвищення його соціальної ефективності, особливо гуманітарної складової, в умовах суспільної трансформації сучасного українського державотворення. Особисто планує та реалізує заходи з військово-патріотичного виховання з метою розвитку у свідомості молодих громадян України національної гідності на прикладах героїчної визвольної боротьби Запорозького  козацтва за становлення української державності, виховання поваги до військових традицій рідної країни, неупередженого відображення подій історичного руху на шляху здобуття Україною незалежності, вшанування пам'яті загиблих героїв  українського народу.

    Всебічно сприяє розвитку довіри в підлеглого особового складу до органів  міської  виконавчої  влади  та  органів  місцевого  самоврядування, виховує непохитну віру в міцність державного устрою України.

    Рада старійшин Хацапетівського козацького куріня Війська Запорозького Низового клопоче про нагородження офіцера козацтва Косенко М.О. Почесною грамотою управління у справах сім'ї, молоді та спорту Запорізької обласної державної адміністрації з наступним формулюванням: "За вагомий особистий внесок у розвиток українського козацтва, активну участь у військово-патріотичному вихованні молоді та з нагоди Дня Збройних Сил України".

    Косенка М.О. попередньо нагороджено:


    1.
    2.
    3.

    4.Голова ради старійшин
Хацапетівського козацького куріня
Війська Запорозького Низового
генерал-осавул козацтва                               підпис                               ПІБОбновлен 13 сен 2012. Создан 08 июн 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Мы полсвета прошагали!
Девушки-воины Украины


11111111


Три колонки
Девушки-воины России

Девушки-воины Украины

Девушки Военно-Морского Флота

Девушки-барабанщицы


Девушки-воины НОАК (КНР)

Девушки-воины BBC НОАК (КНР)

Девушки-бойцы КНА (КНДР)
Фотогалерея сайта

Видеоматериалы сайта


Военно-исторические документы

Штаты мотострелковых полков

Штаты артиллерии СВ и ВДВ

О службе солдат с в/образованием

ВС СССР на Украине в 1991 г.
Персональный сайт Гонтаря В.Ф., © 2012-2014
Тел.: +38 (099) 932-65-72. E-mail: оv-gonоtar.io.ua

WWW.ОV-GONTAR.IO.UA

Наша теъхника


РТВ ПВО ГСВГ Сайт-форум СГВ (админ - Эдуард Рачеев)

1

Back to TOP
Цвет ссылок

11111