НАГРАЖДЕНИЯ
КОНСУЛЬТАЦИИ


Психологическая характеристика курсанта (Вооруженные Силы Украины)
Узагальнені результати

соціально-психологічного вивчення

курсанта 41 навчальної батареї

Коновалової Єфросінії Михайлівни

(випуск 20__ року)


 

 

Результати поглибленого психологічного вивчення дозволяють зробити наступний висновок: курсанту Коноваловій Є.М. притаманні риси сильного, врівноваженого, рухливого типу вищої нервової діяльності. Рівень розвитку пізнавальних психічних процесів забезпечує успішне засвоєння навчальної програми. Достатньо легко та швидко набуває нові навички та вміє ефективно використовувати їх у своїй повсякденній діяльності. Володіє здатністю виділяти головне в діяльності й ефективно розподіляти послідовність виконання, своєчасно враховує зміни, які можуть вплинути на результати. Перед труднощами намагається не розгублюватися. Спрямована до подолання перешкод і досягнення запланованих результатів.

 

Емоційно-вольові якості:

Індивідуально-психологічні якості розвинені гармонійно. У цілому емоційно стійка, добре володіє собою в різноманітних ситуаціях. Самооцінка адекватна з тенденцією до завищення. Життєрадісна. Оптиміст. Їй притаманні прояви позитивних емоцій та почуттів. Впевнена та відповідальна в прийнятті рішень, наполеглива в їх реалізації. Витривала та працьовита, достатньо легко переносить інтенсивні навантаження. Якість результатів діяльності в умовах підвищених нервово-психічних навантажень не погіршується.

 

Соціально-психологічні якості:

Рівень соціальної адаптації добрий. У міжособистісних стосунках доброзичлива, товариська. Без труднощів встановлює та підтримує соціальні контакти. Під час спілкування ввічлива. Має високу загальну культуру, користується авторитетом та повагою серед товаришів по службі. Працелюбна, завжди намагається доводити почату справу до кінця.

 

Військово-професійні якості:

Професійно підготовлена добре, здатна самостійно вирішувати поставлені завдання та нести за них відповідальність. Чесна та принципова під час виконання дорученого завдання. Організаторські здібності розвинені добре. Наполеглива в подоланні труднощів. Уміє працювати в обстановці, яка вимагає ініціативи. Дисциплінована, добре знає та чітко виконує вимоги статутів. Швидко адаптується до умов жорстко регламентованої діяльності. Спроможна визначити позитивний досвід, який потім впроваджує в свою повсякденну діяльність. Виконлива, здатна критично оцінити результати своєї діяльності. Почуття відповідальності за доручену справу розвинуто добре. Чітко та якісно виконує накази командирів і начальників. Рішення приймає своєчасно, швидко реагує на зміни обстановки. Здатна розібратись у суті питання та виділити головне. Завжди чітко висловлює свою думку, вміло аргументує її. Вимоглива до себе, критично оцінює результати своєї діяльності. Командирські якості сформовано добре.

 

Мотиваційна сфера:

Мотиви до подальшої служби у Збройних Силах України стійкі, добре сформовані та обмірковані. Старанна у виконанні службових обов’язків.

 

ВИСНОВОК: результати поглибленого вивчення індивідуально-психологічних якостей дозволяють прогнозувати успішну адаптацію курсанта до умов проходження військової служби у стройових підрозділах ЗСУ на первинних офіцерських посадах, ефективну професійну діяльність і досягнення ділового авторитету серед співслужбовців.

 

 

 

Начальник відділу професійного добору

та психологічного забезпечення

полковник

 

Командир 41 навчальної батареї

 

Начальник факультету №___

 

«__» ________ 20__р.

 

 

 

 

 

 ХАРАКТЕРИСТИКА

(з місця проживання)

 

 

Буковського Володимира Олексійовича,

05.11.1967  року народження,

українця, уродженця міста Бердянська

Запорізької області,

освіта вища технічна,

місце проживання: м. Бердянськ

Запорізької області, вул. Пирогова, 14.

 

 

Буковський В.О. мешкає в м. Бердянськ за вказаною адресою з 1986 року.  За період мешкання скарг,  заяв,  вимог  до  Буковського В.О.  як в письмовій,  так і  в  усній  формі  до  вуличного комітету  № 18  не надходило.

 

Буковський В.О. перебуває у шлюбі з 1989 року, має сина 1990 року народження – інваліда дитинства ІІІ групи. Місце роботи: приватний  підприємець.

 

За місцем проживання характеризується з позитивного боку. У побуті завжди ввічливий, тактовний, працелюбний. Доброзичливий батько та голова родини, приділяє багато часу, власних сил для підтримки добрих стосунків у родині. Утримує хвору дружину, яка згідно з висновком дільничного лікаря-терапевта Бердянської міської лікарні потребує  стороннього  догляду.

 

За характером спокійний, врівноважений, розсудливий. До кримінальної та адміністративної відповідальності під час мешкання за даною адресою не притягувався. Розбіжностей, суперечок із представниками влади не мав. Із сусідами підтримує добрі взаємини. До алкогольних напоїв підходить як людина зі здоровим глуздом. Ставлення до наркотичних засобів виключно  негативне.

 

У  випадках,  котрі  дискредитують  людську  гідність,  Буковський В.О.  не  помічений.

 

Характеристика за місцем проживання надана для пред’явлення до Бердянського МВ ГУ МВС України  в  Запорізькій  області.

 

 

СУСІДИ:

1. Мезенцев Ілля Аркадійович

(вул. Пирогова, 10)                                                            ______________

2. Русанова Ганна Георгіївна

(вул. Пирогова, 16)                                                            ______________

 

 

Голова вуличного комітету № 27                                               В.І. Бітюков

16.07.2012                                 Обновлен 07 дек 2013. Создан 28 июл 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Мы полсвета прошагали!
Девушки-воины Украины


11111111


Три колонки
Девушки-воины России

Девушки-воины Украины

Девушки Военно-Морского Флота

Девушки-барабанщицы


Девушки-воины НОАК (КНР)

Девушки-воины BBC НОАК (КНР)

Девушки-бойцы КНА (КНДР)
Фотогалерея сайта

Видеоматериалы сайта


Военно-исторические документы

Штаты мотострелковых полков

Штаты артиллерии СВ и ВДВ

О службе солдат с в/образованием

ВС СССР на Украине в 1991 г.
Персональный сайт Гонтаря В.Ф., © 2012-2014
Тел.: +38 (099) 932-65-72. E-mail: оv-gonоtar.io.ua

WWW.ОV-GONTAR.IO.UA

Наша теъхника


РТВ ПВО ГСВГ Сайт-форум СГВ (админ - Эдуард Рачеев)

1

Back to TOP
Цвет ссылок

11111